Sukienki na wesele mogą pochodzić i z second handu!!!

Nie zawsze trzeba wydawać fortunę, aby na weselu wyglądać bosko !!!! W sumie to nawet powiedziałabym, że można mieć sporą frajdę, kiedy szuka się jakiejś sukienki na wesele za niewielką cenę.

Doskonałe miejsce na takie poszukiwania to second hand. Można tam znaleźć piękne sukienki w niezwykle atrakcyjnych cenach. Czasami mamy skojarzeniea lumpeksu z miejscem, w którym nie ma nic ciekawego, a większość rzeczy nie nadaje się już do noszenia. Rzeczywiście, jesli pamiętacie lumpeksy z lat 90., to sukienki na wesele raczej nie dałoby się tam znaleźć.

To na szczęście się zmienia i dziś second handy są pełne niesamowitych kreacji. Czasami są to typowo sieciówkowe rzeczy, czasami wyjątkowe sukienki od niszowych projektantów. Cała zabawa polega na tym, że nigdy nie wiadomo, na co się trafi 🙂

Jeśli nie chcecie za bardzo obciążać swojego budżetu, bo na przykład czekają was tego lata cztery wesela- sama byłam w takiej sytuacji i wiem, że raczej nie jest to zabawne 🙂 – śmiało możecie uderzać do naszego działu vintage, gdzie znajdziecie naprawdę fajne sukienki za niewielką cenę. Być może dobierzecie u nas także biżuterię 😉 Zapraszamy!!!!

sukienka na wesele z second handu w marynarskim stylu

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s